Form Akrilik antalya

0531 240 91 92

Akrilik Mutfak Tezgahı

Akrilik Mutfak Tezgahı           Akrilik masif tezgahlar, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve döküm tekniği ile üretilen %100 akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesidir.
           Akrilik masif malzemeler, günümüzde özellikle Mutfak Tezgahlarında ve Banyo Tezgahlarında, Teknelerde, Fast-food, Otel, Hastane ve Laboratuvar Tezgahlarında Alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen, en zor mimari detayları çağdaş çizgilere dönüştüren, estetik özelliği ve üstün performansı ile uygulamalarda sınırsız özgürlük sağlayan ideal bir yüzey malzemesidir. Üstelik, homojen ve esnek yapısı ve derz olmadan eklenmesi ile polyester, laminat ve doğal taşlara göre çok daha üstün, çok daha kullanışlıdır.

           Akrilik masif malzemeleri benzeri ürünlerden farklı kılan en önemli özelliği ise, düz veya granit görünümlü, renk renk 120 den fazla renk ve doku seçeneğine sahip olmasıdır. Masif ve gözeneksiz yüzeyi hijyenik olduğu için mikrop ve bakteri barındırmaz. Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir , ek yerleri belli olmaz, rengi solmaz, yanmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir.
           Çok sayıda renk ve doku seçenekleri, masif ve ipeksi görünümü, yarattığı sıcak ve yumuşak dokunma hissi, derz kullanılmayan gözeneksiz yekpare yapısı, ısıyla şekillenerek yarattığı tasarım esnekliği ile günümüzde sınırsız tasarımlara imza atmıştır, 15 yıllık deneyimimizle hizmetinizdeyiz. UGUR KARDAŞ.